Zobrazit menu

Nevíte si rady? Rádi pomůžeme.

poptávky, dotazy:

Martin Šprysl, produkční
727 907 303

stav zakázek:

fakturace:

Katalogy

š. × v. [mm]

Obálka

Blok

ONLINE KALKULÁTOR PRO TISK KATALOGŮ

Chcete se před svými klienty blýsknout perfektně vytištěným a kvalitně zpracovaným katalogem?
Jak známo, fotografie prodávají. Pěkně nafocené a poutavě graficky zpracované produkty pak prodávají o to více. Zkrátka, kdo chce potenciálního zákazníka zaujmout a naservírovat mu přehled svých služeb či produktů, bez katalogu se neobejde.
Nabízíme komplexní poctivé zpracování katalogu od návrhu přes realizaci, kvalitní tisk až po dokončovací práce. Na našich výkonných strojích pro vás vytiskneme reklamní, produktové, nebo jakékoli další katalogy či brožury. Katalog pro vás však můžeme nejen vytisknout, ale i graficky navrhnout či profesionálně nafotit produkty (máme vlastní fotoateliér).
Zajistíme digitální či ofsetový tisk (dle výše nákladu), barevný i černobílý. Vašim katalogům dodá šmrnc vazba V1 (dvě sponky ve hřbetu) či V2 PUR (lepená), nebo kroužková vazba s ochrannou slídou zepředu a zezadu.

V kalkulátoru si zadejte:
náklad (čím větší náklad, o to příznivější je cena za kus)
formát po složení (zvolte formát, jaký má zavřená tiskovina mít)
vazba (vyberte si vazbu, která bude vašemu katalogu slušet)
obálka (přejete-li si mít odlišnou obálku od bloku, zadejte barevnost, typ papíru, gramáž a laminaci)
blok (zvolte počet stran, typ papíru a gramáž, barevnost)

Nevíte si rady? Rádi pomůžeme.

poptávky, dotazy:

Martin Šprysl, produkční
727 907 303

stav zakázek:

fakturace:

Využívejte prezentační materiály každý den!

Využívejte prezentační materiály každý den!

Mohlo by se zdát, že tištěným prezentačním materiálům už pomalu zvoní umíráček. Že až na výjimky postačí prezentovat své služby, produkty či libovolný byznys pouze virtuálně. Věřte, že tomu tak není. Papírové prezentační materiály mají své pevné místo v každodenním životě většiny úspěšných firem. Můžete je plně využít ve svůj prospěch, a to nejen příležitostně na výstavách či veletrzích, ale i při naprosto běžném kontaktu. Kvalitně zpracovaná tištěná prezentace vás podrží při jednáních s obchodními partnery a nenásilně přesvědčí koncového zákazníka.
Celý článek

Jak zlepšit vaši prezentaci u klientů?

Jak zlepšit vaši prezentaci u klientů?

Vizuální stránka je velmi důležitou součástí reprezentace firmy a rozhodně byste ji neměli podceňovat. To, jakým způsobem se prezentujete a jaký vytváříte dojem, ovlivňuje rozhodování potenciálních klientů i obchodních partnerů. První dojem je velice důležitý a často může hrát roli v tom, zda si u vás zákazník něco koupí, rozhodne se využít vaše služby, nebo ne. Vizuální vzhled vaší společnosti má tedy vliv i na vaše finanční úspěchy.
Celý článek

Vhodné fonty pro tiskoviny

Vhodné fonty pro tiskoviny

Při tvorbě tiskovin hrají důležitou roli fonty. Jak je vybírat a podle čeho se řídit? Kde kvalitní fonty hledat? Jaké typy fontů volit na určité druhy tiskovin? Povíme si v našem článku.
Celý článek

6 nejčastějších chyb při přípravě tiskových dat

6 nejčastějších chyb při přípravě tiskových dat

Víte, co dovede tisková studia pořádně potrápit? Často se opakující chyby při přípravě grafických podkladů… Asi to známe všichni, napříč profesemi, s některými nedopatřeními se setkáváme neustále dokola a komplikují nám život. Nezbývá, než na ně stále upozorňovat, aby se jim předešlo či na poslední chvíli zabránilo. Co takhle si v pěti bodech pojmenovat nešvary, které provázejí přípravu grafických dat pro tisk? Podíváme se na ně společně v našem článku.
Celý článek